Materiały i dodatki

Materiały, z których szyjemy nasze torby i torebki:

Washpapa® – nie odkształca się w wodzie, nie kurczy, nie odbarwia ani nie rozpuszcza. Jest wytrzymała i lekka, odporna na ścieranie. Po zmoczeniu – bardzo elastyczna. W wersji “aged” przypomina skórę. Dedykowana dla wegan, bo nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Posiada certyfikat Oeko Tex Standard 100.

Bawełna premium – tkanina bawełniana 100% o splocie satynowym (satyna bawełniana) drukowana cyfrowo. Posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 (czyli jest całkowicie bezpieczna dla dzieci i niemowląt), a nadruk posiada dodatkowo certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard), czyli jest organiczny. Dzięki splotowi satynowemu, tkanina jest wyjątkowo gładka i miękka w dotyku.

Bawełna premium typu Home Decor – tkanina dekoracyjna, obiciowa, drukowana cyfrowo. Tkanina posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 (czyli jest całkowicie bezpieczna dla dzieci i niemowląt), a nadruk posiada również certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard), czyli jest organiczny. Tkanina posiada splot diagonalny, dzięki któremu ma dekoracyjną fakturę. Tkanina jest mocną i wytrzymałą, a jednocześnie miłą w dotyku i naturalna.

Dodatki do torebek:

Taśmy kaletnicze – bawełniane, bawełniane z domieszką poliestru lub poliestrowe. Wykonane z naturalnych włókien, są przyjazne dla środowiska i odpowiednie dla wegan.

Akcesoria metalowe – nity, klamry, magnesy, karabińczyki, regulatory, ramki i półkółka. Bardzo wytrzymałe, trwałe i niezawodne. Zabezpieczone powłoką galwaniczną w różnych odcieniach.

Zamki błyskawiczne kostkowe i żyłkowe. Trwałe, niezawodne i bezpieczne. Odporne na przemakanie. Dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorów.