O nas

Szyję od prawie 20 lat i wiem, że proces doboru materiałów i testowania różnych zestawień kolorystycznych dla uzyskania dobrego efektu bywa trudny – szczególnie w przypadku torebek. Chcieliśmy to nieco uprościć, ale nie ograniczając jednocześnie kreatywności i wyobraźni. Stąd pomysł na ibaginationmodele 3D sprawdzonych i lubianych torebek z możliwością ich pełnego dostosowania – możesz wybrać wzór, kolor i rodzaj materiał dla każdego detalu torebki i od razu przekonać się, jak Twoja torebka będzie wyglądać po uszyciu. A jeżeli cokolwiek pójdzie nie tak lub efekt nie do końca spełni Twoje oczekiwania….po prostu to zmień lub zacznij projektowanie torebki od nowa. Niczym nie ryzykujesz, a możliwości są (prawie) nieograniczone!

Dla każdego modelu torebki proponujemy również gotowe, cieszące się powodzeniem wzory torebek wymyślone przez nas lub nasze Klientki i Klientów (za co serdecznie dziękujemy! 🙂 Jeżeli któryś wzór torebki szczególnie Ci się spodoba – możesz go po prostu zamówić lub potraktować jako inspirację i zaprojektować torebkę samodzielnie. Niektóre elementy torebek są opcjonalne – być może nie potrzebujesz dodatkowej kieszeni w środku – będzie taniej, ale czy na pewno się nie przyda? Wybór należy do Ciebie! Możesz również ozdobić swoją torebkę jedną z naszych autorskich grafik lub zamówić personalizowaną podszewkę. Taka torebka to również świetny pomysł na prezent!

Przykładamy dużą wagę do tego, aby materiały, z których powstają nasze torebki były trwałe, przyjazne środowisku oraz najlepszej jakości w swojej klasie. Wszystkie torebki objęte są 6-miesięczną gwarancją. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę wsłuchując się w opinie i życzenia Klientek i Klientów – będziemy wdzięczni również za Twoją.

Miłego torebkowego projektowania! 🙂